Kibicujmy Polsce, śpijmy w Polsce!

Twój dom w podrózy

Planujesz podróż na finały EURO 2024? Zatrzymaj się w naszym nowym obiekcie noclegowym w Żarskiej Wsi. Nasz obiekt jest położony tuż przy granicy niemieckiej, nieopodal Zgorzelca przy trasie DK94 i niedaleko zjazdu z A4. 

Oferujemy wygodne pokoje, smaczną kuchnię i strzeżony parking. Nasze Centrum Szkoleniowo-Noclegowe to doskonałe miejsce na odpoczynek przed lub po meczu. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj nocleg już teraz!

Centrum noclegowe

Część hotelowa oferuje ponad 750 miejsc noclegowych, specjalnie dostosowanych do potrzeb kierowców powracających z długich europejskich tras. Tutaj mogą odpocząć, zregenerować siły i przygotować się do dalszej jazdy.

W budynku znajduje się kuchnia-restauracja, ogólnodostępne kuchnie, siłownie i przechowalnia bagażu. Strategiczna lokalizacja to podwójna korzyść – skrócony czas dojazdu do miejsca odpoczynku, co zapewni oszczędności firmom, odciąży kierowców i przyczyni się do zmniejszenia śladu węglowego.

750-beds
750 łóżek
Comfortable conditions
Komfortowe warunki
reservations
Rezerwacja online
Luggage
Rezerwacja online
Restaurant and public
Restauracje i kuchnie publiczne
Siłownie
hotel for drivers apartaments
lorry parking

Parking strzeżony 

Przestronne parkingi strzeżone znajdują się na terenie całego kompleksu: wokół biura, hotelu, części usługowych i magazynów. Jesteśmy w stanie pomieścić 850 ciężarówek i aż 450 samochodów osobowych.

Parkingi Hegelmann Hub to bezpieczne miejsca postoju. Samochody są monitorowane i chronione przez całą dobę.

slots for trucks
450 miejsc na auta
security
Ochrona 24/7

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Nasz zespół jest do Twoich usług!

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas: 

Dojedź do nas: